Ako nakupovať

V záujme rýchleho a presného vybavenia Vašej objednávky Vás žiadame o písomnú formu každej objednávky. Objednávku môžete doručiť:

  • cez internetový obchod
  • e-mailom, prípadne faxom
  • poštou alebo osobne

V prípade objednávania poštou alebo faxom odporúčame telefonické overenie, či objednávka došla v poriadku a načas. Žiadame Vás, aby ste si zvolili len jeden z uvedených variantov.

Potvrdenie objednávky

Po objednávke tovaru v internetovom obchode Vám bude automaticky odoslaný prvý potvrdzujúci email, ktorý Vás bude informovať o tom, že vaša objednávka bola zapísaná do našej databázy. Po skontrolovaní objednávky naším pracovníkom (najneskôr do 24 hodín počas pracovného týždňa) Vám bude zaslaný druhý potvrdzujúci e-mail, ktorý potvrdzuje, že objednávka bola zaregistrovaná a čaká na vybavenie. V prípade, že objednávka nie je v poriadku (napr. objednaný tovar nie je na sklade), telefonicky Vás bude kontaktovať náš pracovník a dohodne s Vami ďalší postup.

Návod pre nákup v internetovom obchode

Zákazník si vyberie požadovaný tovar v danej sekcii, v ktorej sa tento tovar nachádza. V položke tovaru sa nachádza cena tovaru, názov a kód. Okrem týchto údajov je tam veľkosť, farba a počet kusov, ktoré si zákazník určí sám. V objednávkovom liste kupujúci vyplní všetky potrebné údaje a môže doplniť aj svoje poznámky. Je nutné, aby kupujúci uviedol v objednávkovom formulári, e-mail a telefónne číslo. Predávajúci definitívne potvrdí objednávku po overení dostupnosti tovaru zaslaním e-mailu alebo telefonicky.

Dôležité upozornenie: Každá prijatá objednávka v našom obchode je záväzná.

 
INFORMÁCIE Atak, výrobné družstvo
Jarková 4
08001 Prešov
IČO: 00692113
TÍMOVÉ ŠPORTY051/ 38 11 753
sales@atak.sk
ZÁKAZKOVÁ VÝROBA051/ 77 31 975
trade1@atak.sk
KAMENNÁ PREDAJŇA051/ 38 11 756
trade2@atak.sk
OTVÁRACIE HODINY Pondelok - Piatok: 9:30-17:30,
Sobota: 9:30-12:00